Bachata/latino Ladies- Wtorki i Czwartki

Prowadzi grupy:

Posiada certyfikat instruktora tańca  w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu.
Swoją przygodę z tańcem zaczęła od Zumby i Salsation w 2014 roku. Od 2018 roku w jeleniogórskiej szkole tańca  aktywna  na parkiecie w tańcach latino-salsa, mambo, bachata -która ostatecznie skradła jej serce :) 
Swój warsztat poszerzała min. w La Rosa Negra oraz Egurrola Dance Studio we Wrocławiu.
Prywatnie miłośniczka czworonogów, górskich szlaków, wolontariatu i zwolenniczka filozofii carpe diem

 

Bachata to jeden z najbardziej zmysłowych tańców latino, wywodzący się z gorącej  Dominikany. Styl pozwalający  rozwinąć naturalność, kobiecość w tańcu oraz świadomość własnego ciała.
Rytmiczna muzyka o charakterze romantycznym, ruch bioder, dłoni i efektowne figury sprawiają, że przyjemność i radość z tańca wzrasta wraz z postępem w nauce.

Marta Kuklewska - BACHATA SOLO/LATINO LADIES dla początkujących

FitDance - Wtorki i Czwartki

Prowadzi grupy:

Zumba - Wtorki i Czwartki

Prowadzi grupy:

Hip Hop Dzieci 6-7 Lat - Środa

Dancehall - Środa

Hip Hop Dzieci 3-5 Lat - Środa

Prowadzi grupy:

Streching - Środy

High heels - Poniedziałki i Piątki

Hip Hop młodzież UA - Poniedziałki i Piątki

Hip Hop dzieci UA - Poniedziałki i Piątki

Prowadzi grupy:

Hip Hop Młodzież 13-17 lat - Wtorki i Czwartki

Prowadzi grupy:

Hip Hop dzieci 10 -13 lat - Poniedziałki i Środy

Prowadzi grupy:

Hip Hop dzieci 8-10 lat - Poniedziałki

Z tańcem związana jestem od 9 lat, tańcząc łacinę i standard w grupie relax.

Od 3 lat prowadzę zajęcia Fitness Dance z grupami młodzieży dojrzałej, osobami zmagającym się z depresją, pacjentami poonkologicznymi i z seniorami 65+ oraz z przedszkolakami i dziećmi chorującymi na zespół Downa.

Mam 46 lat i niespożyte pokłady pozytywnej energii, którą chętnie dzielę się z innymi na zajęciach pomagając im w powrocie do dobrej formy i zaszczepiając w nich miłość do tańca, muzyki i sportu.

Basia Seradkowska - Fit Dance

Szkoliła się na warsztatach u znanych instruktorów z Polski i zza granicy takich jak: Klaudia Antos, Michał Kalcowski, Zolsky, Patryk Brdey, Jasiek „CoJest”, Artur Golec, Tomek Prządka, Julia Żytko. Trenowała we Wrocławiu. Rozwija się w zakresie hip-hop. Lubi dzielić się swoją pasją z innymi młodymi tancerzami

Prowadzi grupy:

Od 12 lat tancerka Hip-Hopu. Przez rok tańczyła taniec towarzyski.

W 2015 roku uczęszczała na zajęcia do grupy „BlackOut” a w 2018 do „Ponad Podziałami” w No Name Dance Studio. Od 2020 roku tancerka w grupie tanecznej „Flava” oraz „Grupa Pokazowa” w Space Dance Studio.

Brała udział w zawodach tanecznych: TancBudaChallenge, VibeSfera, Złotoryja Dance Arts Festival.

Szkoli się u najlepszych polskich i zagranicznych tancerzy takich jak: Radek „Zolsky” Kozłowski, Karol „Polssky” Polak, Jasiek „Co Jest” Jagodziński, Monika „Żurek” Łaskarzewska, Marta Mościcka, Martha Nabwire, Piotr Pi, Jakub Ciąpała.

Uczestniczyła w warsztatach z różnych stylów tanecznych m.in.: hip-hop, jazz, dancehall, afro house, freestyle.

Od małego szkoli się w tańcu. Jeździła na wiele zawodów takich jak: Tancbuda, OstrOwskiStyl, Ladies Dictionary, Marcinkowice Dance Festival, Złotoryja Dance Arts.

Bierze udział w obozach tanecznych Spokokemp oraz AnyDanceCamp.

Szkoliła się na warsztatach u wielu polskich jak i zagranicznych znanych instruktorów: Ryfa Ri, Zolsky, Żurek, Ewa Bielak, Jasiek „CoJest”, Ewulin, Karol „Polssky” Polak, Marta Mościcka, Gorzki, Fantom, Batalla, Marha Newbire, Patryk Brdey, Kyoka. Aktualnie od paru lat stale szkoli się pod okiem Joanny Karnia :).

Ma ukończoną pierwszą serię warsztatów online DrStudy organizowanych przez Ewę Bielak. Rozwijała się tam w zakresie hip-hopu a także Housa. 

Żywi ogromną sympatią do dzieci oraz młodzieży, którym chętnie będzie przekazywać swoją wiedzę, rozwijając freestyle i choreo :)

 

Agentki - Czwartek

Hip Hop 30+ Poniedziałki i Środy

Base - Wtorek i Czwartek

Zajawka - Poniedziałki i Środy

Flava - Poniedziałki i Środy

Prowadzi grupy:

Jest certyfikowanym instruktorem tańca hip hop z 7-letnim doświadczeniem oraz magistrem wychowania fizycznego (AWF Wrocław). Od 2019 jest właścicielką firmy animacyjnej „FIGLE-MIGLE”.

Od lat jeździ na obozy taneczne w Polsce i nie tylko: Catch The Flava, Mikeal, Origin Of, SDK.

Brała udział w wielu zawodach i bitwach tanecznych: Tancbuda, Future Pace Battle, Złotoryja Dance Arts Festival, ATM System Marcinkowice Dance Festival, Zimowe Spotkania Taneczne, Festiwal Młodych Talentów oraz Ladies Dictionary.

Szkoli się u najlepszych polskich i zagranicznych tancerzy takich jak: Kyoka, Laura Nala, Henry Link, Loose Joint, Yugson, Mr Wiggle, Karol „Polssky” Polak, Jasiek „CoJest” Jagodziński, Monika „Żurek” Łaskarzewska, Ryfa Ri, Marta Mościcka, Gorzki, Fantom, Radek "Zolsky" Kozłowski, Ewa Bielak, Batalla, Martha Nabwire, Patryk Brdey, Manuela Marsal Cabitango.

Uczestniczyła w warsztatach z różnych stylów tanecznych, m.in. hip hop, litefeet, house, waacking, afro house, kuduro, dancehall. Jej uczniowie zdobywali nagrody na wielu turniejach i zawodach.

IRINA LIKAR - Засновник танцювальної студії "Territoriya Dvizheniya" в Україні

  • Сертифікований суддя HHI 2019

  • Відвідувала багато майстеркласів та зарубіжних хореографів.

- У креативної індустрії працює з 2015 року.

- З 2012 - 2021 рр. розвивалася як хореограф, педагог, розвивала свою танцювальну студію "Territoriya Dvizheniya" (г.Каменське) Україна

 

Ірина дуже активний та творчий діяч. Засновник танцювальної студії, розвиває дітей, робить з них починаючих артистів та супер дітей (ТОР KIDS).

 

Прекрасний педагог, вона не просто навчає дітей танцям, а й мотивує дітей кожен день, знаходить потрібні слова щоб вони повірили у себе, формує в дитячих талантів - особистість.

 

Батьки дітей цінують Ірину за чуйність, чесність та творчий підхід. Її учнів видно здалеку, це яскраві талановиті діти, багато суддів на фестивалях це помічають.

 

IRINA LIKAR - Założycielka Studia Tańca „Territory Dvizheniya” na Ukrainie

Certyfikowany Sędzia HHI 2019
Uczestniczyła w wielu kursach mistrzowskich i choreografach zagranicznych.

- W branży kreatywnej pracuje od 2015 roku.

- Od 2012 do 2021 rozwijała się jako choreografka, nauczycielka, rozwijała swoje studio tańca „Territory Dvizheniya” (Kamenskoe) Ukraina

 

Iryna jest osobą bardzo aktywną i kreatywną. Założycielka studia tańca, rozwija dzieci, czyni z nich początkujących artystów i super dzieci (TOR KIDS).

Wspaniała nauczycielka, nie tylko uczy dzieci tańczyć, ale także motywuje dzieci na co dzień, znajduje odpowiednie słowa, aby uwierzyły w siebie, kształtuje dziecięce talenty - osobowość.

Rodzice dzieci doceniają Irynę za jej wrażliwość, szczerość i kreatywne podejście. Jej uczniów widać z daleka, to bystre i utalentowane dzieci, zauważa to wielu jurorów na festiwalach.

Agnieszka Czubek ma 33 lata i pochodzi z małej miejscowości w województwie opolskim, skąd niedawno przeprowadziła się do Radomierza. W Opolu  zostawiła około setki dzieci z którymi pracowała nie tylko nad rozwojem umiejętności tanecznych, ale przede wszystkim nad relacją, dzięki której dzieci angażowały się w zajęcia.

Taniec to jej pasja, robi to od 8 roku życia, a zajęcia prowadzi od 6 lat. Specjalizuję się tańcu dancehall i hip hop. W swojej tanecznej podróży stawia na rozwój dlatego w 2018 r odwiedziła Jamajkę gdzie przez 3 tygodnie uczyła się tańca u źródła, odbyła niezliczoną ilość warsztatów u tancerzy z Jamajki, USA czy Europy na przestrzeni wielu lat.

Do pakietu kompetencji dołożyła certyfikat trenera biznesu, oraz stałe szkolenie się w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli im Beaty Kaczor oraz Akademii Majki Jeżowskiej-niegdyś, co wyposażyło ją w pakiet umiejętności psychospołecznych oraz trenerskich.  

 

Instruktorką Zumby Fitness jest już od ponad 3 lat, jednak jej przygoda z tańcem zaczęła się już w dzieciństwie. Po urodzeniu najmłodszej córki, chcąc zgubić parę kg, zapisała się na pierwsze zajęcia zumby. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę.

Dlaczego Zumba ?–to idealny sposób na wyciszenie stresu i wytworzenie mnóstwa endorfin a pozytywna energia ,ktorą się ładuje podczas tych zajęć wystarcza na długi czas. Zumba to kompletny, licencjonowany program treningowy, zawierający wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi ale pojawiają się też choreografie z elementami Hip-hopu, afro czy pop.

Moniki motto zumbowe  - Tańcz sercem a reszta ciała sobie jakoś poradzi <3

Monika Marchewka - Zumba

Agnieszka Czubek - Dancehall, taniec dla dzieci

Irina Likar - Hip Hop, High Heels, Streching

Martyna Iurato - Hip Hop

Oliwia Kawa - Hip Hop

Helena Korczycka - Hip Hop 

Dziękujemy za dokonanie płatności.


Widzimy i się na imprezie.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu 500 555 101 


Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą taneczną poniżej.

Joanna Karnia - Hip Hop, animacje dla dzieci

regulamin płatności

regulamin szkoły