Otwarty Dzień w Space Dance Studio! Wejście Darmowe! Zapisy przez Formularz! 
Czy kochasz taniec tak samo jak my? Czy marzysz o opanowaniu nowych stylów i poprawieniu swoich umiejętności tanecznych? Mamy dla Ciebie świetne wieści! Już 9 września zapraszamy Cię na wyjątkowe wydarzenie - Dzień Otwarty w Space Dance Studio w Jeleniej Górze!
 Co czeka na Ciebie w programie? 
 Zajęcia taneczne z różnych stylów:
13:00 hip hop 3-8 lat Maja Kotarba14:00 hip hop 9-12 lat Oliwia Malińska14:00 akrobatyka 5-9 lat Vlada Olegovna15:00 hip hop młodzież Oliwia Malińska15:00 modern jazz Vlada Olegovna16:00 ladies style Hela Korczycka16:00 fitness Vlada Olegovna17:00 high heels Joanna Karnia17:00-19:00 animacje dla dzieci Maja Kotarba, Joanna Karnia18:00 bachata Agnieszka Bondarewicz19:00 zumba Monika Marchewka
20:00 impreza integracyjna w klimacie lat 90
Zapisy:  formularz poniżej
 
 Dodatkowe atrakcje:
Animacje dla dzieci: Twoje pociechy też będą miały świetną zabawę pod okiem profesjonalnych animatorów.
Poczęstunek: Czekają na Ciebie przekąski i napoje, byś mógł/a naładować energię po intensywnych tańcach.Rabaty na pierwszy miesiąc zajęć: To idealna okazja, by zacząć regularne treningi w naszym studio!  I to nie koniec!
W trakcie Dnia Otwartego odbędzie się losowanie nagrody głównej - voucher na darmowy miesiąc zajęć z dowolnego stylu! To szansa, której nie możesz przegapić!
 A na zakończenie dnia...  Zapraszamy Cię również na imprezę integracyjną w stylu lat 90! To będzie czas pełen świetnej muzyki, tańca i niezapomnianej atmosfery!
 Data: 9 września  Godzina: 13:00  Miejsce: Space Dance Studio, Jelenia Góra, ul. Podwale 27
Nie zwlekaj! Zapisz tę datę w kalendarzu i przyjdź do naszego studia gotowy/a na niesamowitą dawkę tańca, radości i nowych przyjaźni! Niezależnie od poziomu zaawansowania - początkujący i zaawansowani tancerze są serdecznie zaproszeni.
Wejście jest darmowe! Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej. Przyjdź i dołącz do naszej tanecznej rodziny!
Więcej informacji na naszej stronie internetowej i profilu na mediach społecznościowych. Do zobaczenia na parkiecie!

Zajęcia wakacyjne - 2023 - zapisy