instruktor tańca i zumba fitness oraz języka angielskiego

Jest instruktorem tańca High Heels, a także Zumba Fitness z 5-letnim doświadczeniem oraz studentką zarządzania po angielsku na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Trenowała taniec towarzyski łącznie przez 10 lat, gdzie już w wieku 13 lat mogła pochwalić się klasą B w obu stylach: standardowym i latynoamerykańskim. Szkoliła się u kilkukrotnych mistrzów i wicemistrzów Polski np. u Jacka Jeshke i Hanny Żudziewicz, Andrzeja Sadeckiego i Kariny Nawrot, Andrzeja Sucheckiego i Natalii Piecewicz, Norberta Mika i Anny Ramiączek-Mika i wielu wielu innych. Poszerzała swoją wiedzę również na warsztatach z innych stylów tanecznych m.in. dancehall u Uli "Afro" Fryc i Kasi Jukowskiej, waacking u Piotra "Gangstera" Jeziorowskiego, czy nawet kuduro i afro-house u Manueli Marsal Cabitango. Kurs na instruktora Zumby Fitness ukończyła już w wieku 16 lat stając się tym samym jedną z najmłodszych trenerek zumby w Polsce.

 

Klaudia swoje umiejętności zdobyte poprzez wieloletnie szkolenie się wykorzysta na zajęciach High Heels, Latino Solo, Zumba, przy nauce weselnego pierwszego tańca, którą poprowadzi w SPACE. Oprócz tego Klaudia poprowadzi również innowacyjne zajęcia taneczno-językowe z jęz. angielskim.

Agnieszka Czubek ma 33 lata i pochodzi z małej miejscowości w województwie opolskim, skąd niedawno przeprowadziła się do Radomierza. W Opolu  zostawiła około setki dzieci z którymi pracowała nie tylko nad rozwojem umiejętności tanecznych, ale przede wszystkim nad relacją, dzięki której dzieci angażowały się w zajęcia.

Taniec to jej pasja, robi to od 8 roku życia, a zajęcia prowadzi od 6 lat. Specjalizuję się tańcu dancehall i hip hop. W swojej tanecznej podróży stawia na rozwój dlatego w 2018 r odwiedziła Jamajkę gdzie przez 3 tygodnie uczyła się tańca u źródła, odbyła niezliczoną ilość warsztatów u tancerzy z Jamajki, USA czy Europy na przestrzeni wielu lat.

Do pakietu kompetencji dołożyła certyfikat trenera biznesu, oraz stałe szkolenie się w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli im Beaty Kaczor oraz Akademii Majki Jeżowskiej-niegdyś, co wyposażyło ją w pakiet umiejętności psychospołecznych oraz trenerskich.  

instruktor tańca 

Agnieszka Czubek

Jest instruktorem tańca hip hop z 3-letnim doświadczeniem oraz absolwentką szkoły wyższej Hochschule Zittau/Görlitz w Niemczech, gdzie przez trzy lata prowadziła kurs tańca hip hop dla niemieckich studentów. Tam uczestniczyła również w organizacji wielu niemiecko-polskich projektów dla dzieci. Brała udział w zawodach i bitwach tanecznych w Polsce i za granicą takich jak Ladies Dictionary czy Style Wild. Szkoli się u najlepszych polskich i zagranicznych tancerzy: Bgirl Jilou, Batalla, Martha Nabwire, Namzou (Chapter Raptor), Karol „Polssky” Polak, Marta Mościcka, Radek "Zolsky" Kozłowski, Monika „Żurek” Łaskarzewska, Ryfa Ri, Ewa Bielak, Gorzki, Fantom, Patryk Brdey, Jasiek „CoJest” Jagodziński, Bboy Lehmi, Manuela Marsal Cabitango. Brała udział w warsztatach z różnych stylów tanecznych, m.in. hip hop, litefeet, breaking, house, waacking, afro house, kuduro, dancehall. Uczestniczyła w wielu eventach

i projektach hiphopowych takich jak: VITA COLA Kingz Of The Circle, Style Wild, Ladies Dictionary czy Fifty Shades of Hip Hop. 

 

Dominika w SPACE poprowadzi zajęcia taneczne Hip Hop dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, a także innowacyjne zajęcia taneczno-językowe z jęz. niemieckim.

Jest instruktorem tańca hip hop z 4-letnim doświadczeniem i animatorem dzieci, a także studentką kosmetologi (AWF Wrocław). Ma doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi oraz seniorami. Prowadziła kurs tańca dla seniorów w Szkole Policealnej TEB. Uczy się i szkoli u wielu tancerzy takich jak: Klaudia Antos, Majkel Kalcowski, Basia Olech, Michał Hendzel, Ada Piechówka, Szymon Szczerba, Niunia, Namzou (Chapter Raptor), Bboy Lehmi, Karol „Polssky” Polak, Marta Mościcka, Ryfa Ri, Monika „Żurek” Łaskarzewska, Jasiek „CoJest” Jagodziński, Manuela Marsal Cabitango, Fantom, Batalla, Martha Nabwire, Radek "Zolsky" Kozłowski, Ewa Bielak, Gorzki, Patryk Brdey. Uczestniczyła w warsztatach z różnych stylów tanecznych, m.in. hip hop, litefeet, house, afro house, kuduro, dancehall. Uczestniczyła w eventach i projektach w Polsce i za granicą: Ladies Dictionary, ZDAF, Zimowe Spotkania Taneczne w Kątach Wrocławskich oraz Fifty Shades Of Hip Hop. Cechuje ją wyróżniające się podejście do dzieci.

 

Maja poprowadzi w SPACE zajęcia taneczne dla dzieci i seniorów oraz animacje tematyczne dla najmłodszych.

Jest certyfikowanym instruktorem tańca hip hop z 7-letnim doświadczeniem oraz magistrem wychowania fizycznego (AWF Wrocław). Od 2019 jest właścicielką firmy animacyjnej „FIGLE-MIGLE”. Od lat jeździ na obozy taneczne w Polsce i nie tylko: Catch The Flava, Mikeal, Origin Of, SDK. Brała udział w wielu zawodach i bitwach tanecznych: Tancbuda, Future Pace Battle, Złotoryja Dance Arts Festival, ATM System Marcinkowice Dance Festival, Zimowe Spotkania Taneczne, Festiwal Młodych Talentów oraz Ladies Dictionary. Szkoli się u najlepszych polskich i zagranicznych tancerzy takich jak: Kyoka, Laura Nala, Henry Link, Loose Joint, Yugson, Mr Wiggle, Karol „Polssky” Polak, Jasiek „CoJest” Jagodziński, Monika „Żurek” Łaskarzewska, Ryfa Ri, Marta Mościcka, Gorzki, Fantom, Radek "Zolsky" Kozłowski, Ewa Bielak, Batalla, Martha Nabwire, Patryk Brdey, Manuela Marsal Cabitango. Uczestniczyła w warsztatach z różnych stylów tanecznych, m.in. hip hop, litefeet, house, waacking, afro house, kuduro, dancehall. Jej uczniowie zdobywali nagrody na wielu turniejach i zawodach.

 

Asia poprowadzi w SPACE zajęcia taneczne Hip Hop dla dzieci i młodzieży, a także tematyczne animacje dla najmłodszych.

Joanna Karnia

Maja Koczubaj

instruktor tańca i animator

instruktor tańca i animator

instruktor tańca i języka niemieckiego

Dominika Bartecka

Klaudia Rabenda

Nasi Instruktorzy

regulamin płatności

regulamin szkoły