Hip - Hop

BACHATA SOLO dla początkujących

Zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci od 3 roku życia

Zumba

Zajęcia prowadzi:

Dancehall

Fit Dance

High Heels

High Heels, czyli taniec na ulubionych szpilkach. To niezwykła technika tańca łącząca różne style takie jak dancehall, vouging czy sexy dance. To nie tylko nauka zmysłowych i kobiecych choreografii, lecz również zdobywanie umiejętności w zakresie poruszania się w szpilkach na co dzień. Po kursie tańca High Heels staniesz się bardziej świadoma swojego ciała, co zdecydowanie zwiększy pewność siebie! Wzmocnisz mięśnie brzucha, ud oraz pośladów, czyli partii ciała będących jednymi z największych atutów kobiet. Dzięki kursowi high heels Twoja sylwetka się wyszczupli i nabierze jędrności.

Zajęcia prowadzi:

Zajęcia z elementami lekkiego aerobiku, tańca i gimnastyki w formie i zakresie dostosowanym dla młodzieży dojrzałej, dla osób po przejściach chorobowych oraz z nadwagą, dla dzieci oraz osób z ograniczeniami ruchowymi.

Zajęcia prowadzi:

Dancehall to żywiołowy taniec wywodzący się ze słonecznej wysypy, Jamajki. Styl ten jest nierozerwalnie związany z muzyką dancehallową. Opiera się na rytmicznych ruchach klatki piersiowej, bioder i pośladków.

Zajęcia prowadzi:

Taniec hip-hop należy do kategorii potocznie zwanej street dance (taniec uliczny). Obejmuje on szeroki zakres stylów takich jak: hip-hop, old school hip-hop, hip-hop new style, hip-hop new age i freestyle. Taniec hip-hop łączy w sobie młodzieńczy luz z wysublimowaną techniką kroków i pozycji.

Zajęcia prowadzą:

Jeden z najbardziej zmysłowych tańców latino, wywodzący się z gorącej Dominikany. Styl pozwalający  rozwinąć naturalność, kobiecość w tańcu oraz świadomość własnego ciała.
Rytmiczna muzyka o charakterze romantycznym, ruch bioder, dłoni i efektowne figury sprawiają, że przyjemność i radość z tańca wzrasta wraz z postępem w nauce

Zajęcia hip hop dla 3 latków to nauka prostych kroków tanecznych połączona ze świetna zabawa przy muzyce. Podczas lekcji dzieci poznają otaczających je świat, nawiązują pierwsze znajomości z rówieśnikami i rozwijają sprawność fizyczna.

Zajęcia prowadzi:

Zumba – kompletny, licencjonowany program treningowy, zawierający wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi (salsa, merengue, cumbia, reggaeton, soca, samba, tango, flamenco), ale także tańcem brzucha czy Quebraditą.

Zajęcia prowadzi:

Joanna Karnia - dzieci i młodzież

Helena Korczycka - dzieci

Martyna Iruato - młodzież

Oliwia Kawa - młodzież

Iri Shine - dzieci i młodzież

Marta Kuklewska - dorośli

Helena Korczycka - dzieci

Agnieszka Czubek - dzieci

Monika Marchewka - dorośli

Agnieszka Czubek - młodzież

Iri Shine - dorośli