Zumba

Prowadzi grupy:

Bachata w parach

Bachata Solo

Prowadzi grupy:

Fitness

Modern Jazz

Akrobatyka

Hip Hop dzieci UA

Prowadzi grupy:

Hip Hop maluchy i dzieci

Pink Squad

Majkelki

Prowadzi grupy:

Hip Hop Dzieci i Młodzież

Prowadzi grupy:

Hip Hop Ukraina

Ladies Style

Kinderki

Trele - Morele

Trele - Morele - Poniedziałki

Trele - Morele - Poniedziałki

Kinderki - Wtorek

Szkoliła się na warsztatach u znanych instruktorów z Polski i zza granicy takich jak: Klaudia Antos, Michał Kalcowski, Zolsky, Patryk Brdey, Jasiek „CoJest”, Artur Golec, Tomek Prządka, Julia Żytko. Trenowała we Wrocławiu. Rozwija się w zakresie hip-hop. Lubi dzielić się swoją pasją z innymi młodymi tancerzami

Prowadzi grupy:

Jestem tancerką od 9 lat. Moje pierwsze kroki stawiałam w Street Dance Academy w Złotoryi pod opieką Michała i Piotra Czyżewskich. Od 2017 roku uczęszczałam do dwóch grup "BeatBusters" oraz "ZaTROODnieni". Występowałam na licznych pokazach i zawodach między innymi Złotoryja Dance Arts Festival, Marcinkowice Dance Arts oraz World Of Dance Poland Warszawa 2022. W 2020 roku brałam udział w projekcie "Równać Szanse", w ramach którego od podstaw stworzyliśmy spektakl taneczny. Od wielu lat szkolę się u najlepszych tancerzy polskiej sceny. W trakcie mojej dotychczasowej drogi tanecznej brałam udział w wielu projektach wideo, także solowych, a w 2022 roku stworzyłam choreografię dla grupy pokazowej w Street Dance Academy Złotoryja

Od małego szkoli się w tańcu. Jeździła na wiele zawodów takich jak: Tancbuda, OstrOwskiStyl, Ladies Dictionary, Marcinkowice Dance Festival, Złotoryja Dance Arts.

Bierze udział w obozach tanecznych Spokokemp oraz AnyDanceCamp.

Szkoliła się na warsztatach u wielu polskich jak i zagranicznych znanych instruktorów: Ryfa Ri, Zolsky, Żurek, Ewa Bielak, Jasiek „CoJest”, Ewulin, Karol „Polssky” Polak, Marta Mościcka, Gorzki, Fantom, Batalla, Marha Newbire, Patryk Brdey, Kyoka. Aktualnie od paru lat stale szkoli się pod okiem Joanny Karnia :).

Ma ukończoną pierwszą serię warsztatów online DrStudy organizowanych przez Ewę Bielak. Rozwijała się tam w zakresie hip-hopu a także Housa. 

Żywi ogromną sympatią do dzieci oraz młodzieży, którym chętnie będzie przekazywać swoją wiedzę, rozwijając freestyle i choreo :)

 

Agentki 

High Heels

Zajawka

Flava

Prowadzi grupy:

Jest certyfikowanym instruktorem tańca hip hop z 7-letnim doświadczeniem oraz magistrem wychowania fizycznego (AWF Wrocław). Od 2019 jest właścicielką firmy animacyjnej  „FIGLE-MIGLE”.

Od lat jeździ na obozy taneczne w Polsce i nie tylko: Catch The Flava, Mikeal, Origin Of, SDK.

Brała udział w wielu zawodach i bitwach tanecznych: Tancbuda, Future Pace Battle, Złotoryja Dance Arts Festival, ATM System Marcinkowice Dance Festival, Zimowe Spotkania Taneczne, Festiwal Młodych Talentów oraz Ladies Dictionary.

Szkoli się u najlepszych polskich i zagranicznych tancerzy takich jak: Kyoka, Laura Nala, Henry Link, Loose Joint, Yugson, Mr Wiggle, Karol „Polssky” Polak, Jasiek „CoJest” Jagodziński, Monika „Żurek” Łaskarzewska, Ryfa Ri, Marta Mościcka, Gorzki, Fantom, Radek "Zolsky" Kozłowski, Ewa Bielak, Batalla, Martha Nabwire, Patryk Brdey, Manuela Marsal Cabitango.

Uczestniczyła w warsztatach z różnych stylów tanecznych, m.in. hip hop, litefeet, house, waacking, afro house, kuduro, dancehall. Jej uczniowie zdobywali nagrody na wielu turniejach i zawodach.

Wlada tańczy od trzeciego roku życia. W wieku dziewiętnastu lat wyjechała do Chin, gdzie mieszkała przez dwa lata i pracowała w cyrku, wykonując taniec i akrobacje. To dla niej było wspaniałe przeżycie, które jest gotowa przekazać waszym dzieciom. Pracowała z niesamowicie utalentowanymi ludźmi i regularnie uczęszczała na kursy mistrzowskie, doskonaląc swoje umiejętności. Poświęciła czas na trening na ringu powietrznym oraz tańcu na lodzie. 

 

W jej pracowni tańca w Dnieprze uczyła różnych dyscyplin, takich jak akrobatyka, fitness (pomagając ludziom w traceniu wagi i oferując porady dotyczące odżywiania), rozciąganie, praca nad pierścieniem powietrznym, taniec współczesny (modern, jazz), hip-hop, nauka tańca na rurze dla dzieci i dorosłych oraz High Heels (taniec w szpilkach dla dziewcząt).

Obecnie, na urlopie macierzyńskim, jej dziecko ma prawie trzy lata.

Wlada pracuje online i bierze udział w maratonach, dbając o swoją sylwetkę. Jej osiągnięcia są imponujące! Na Ukrainie prowadziła własne studio tańca, gdzie szkoliła i nadzorowała proces nauczania. Pracowała z osobami w wieku od czterech do sześćdziesięciu pięciu lat. Niestety, z powodu wojny pracownia została zamknięta. 

 

Wlada jest gotowa nie tylko rozwijać Twoje dzieci, ale także rozwijać się razem z nimi. Chętnie zabiera dzieci na zawody, gdzie dąży do osiągnięcia pierwszych miejsc. Jest bardzo pracowita i wymagająca zarówno wobec siebie, jak i swoich uczniów. Oczekuje wyników i dba o to, aby wszyscy stanowili jedną zgraną rodzinę.

Cześć, jestem Agnieszka, ale możecie wołać mnie Aga - wasza zakręcona instruktorka tańca! Zanurzona w tańcu Bachaty i Tańca Latino od wielu lat, nie mogę się doczekać, aby podzielić się z wami moją miłością do tego zmysłowego ruchu bioder!

Moje przygody taneczne z Bachatą były tak szalone, że podczas warsztatów w Barcelonie, jednocześnie nauczyłam się zarówno tańczyć, jak i po hiszpańsku zamówić pączka w lokalnej cukierni! No tak, to tylko przykład mojego nieokiełznanego tanecznego zapału!

Jako trenerka nie tylko pomoge wam opanować te zakręcone bioderka, ale również uczę , które partie ciała warto mobilizować, abyście stali się prawdziwymi mistrzami w tańcu. Bez obaw, każdy krok będzie tak seksowny, że będziemy musieli wydrukować certyfikaty z pieczątką "sexi bioderka"!

 

Pamiętajcie, życie jest zbyt krótkie, aby się nie poruszać, więc dołączcie do nas, a wspólnie osiągniemy taneczną nirwanę! Let's dance, zakręcone biodro crew!

 

Instruktorką Zumby Fitness jest już od ponad 3 lat, jednak jej przygoda z tańcem zaczęła się już w dzieciństwie. Po urodzeniu najmłodszej córki, chcąc zgubić parę kg, zapisała się na pierwsze zajęcia zumby. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę.

Dlaczego Zumba ?–to idealny sposób na wyciszenie stresu i wytworzenie mnóstwa endorfin a pozytywna energia ,ktorą się ładuje podczas tych zajęć wystarcza na długi czas. Zumba to kompletny, licencjonowany program treningowy, zawierający wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi ale pojawiają się też choreografie z elementami Hip-hopu, afro czy pop.

Moniki motto zumbowe  - Tańcz sercem a reszta ciała sobie jakoś poradzi <3

Monika Marchewka - Zumba

Agnieszka Bondarewicz - Bachata

Władysława Olehovna Burdeny - Hip Hop, High Heels, Streching

Maja Kotarba - Hip Hop

Oliwia Malińska - Hip Hop

Helena Korczycka - Hip Hop 

Joanna Karnia - Hip Hop, High Heels